fashion img

Avva

Erkek giyim dünyasını kendine has tarzı ile yorumlayan ve önce Türkiye’de sonra dünyada erkek giyim sektörünün en’lerini belirlemeye başlayan Avva koleksiyonuna ait en gözde parçalar; şimdi Enazelli.com adresimizde!

Sitemizde Avva indirimli ürünleri bulabilir; %50 ile %70 arasında yer alan indirim fırsatlarından hemen şimdi sizler de yararlanabilirsiniz.

Avva koleksiyonuna ait gömleklerden trikolara, takım elbiselerden papyonlara, sandalet ve terliklerden cüzdan ve kartivitzlere kadar onlarca ürünü sitemizde bulabilirsiniz.

Avva indirimli ürünler

Şık bir takım elbise, gösterişli bir gömlek ya da floral detaylı bir gömlek… Avva ürünlerinin her biri; erkekler için vazgeçilmez olmaya devam ediyor.

Natural renklerden ilham alan Avva natural renkler koleksiyonu; sade ve gündelik bir şıklık sunarken; Avva tropikal rüzgarlar koleksiyonu, floral detaylı gömlekleri ile bahar esintisini soğuk sonbahar ve kış günlerine bile taşımanıza yardımcı oluyor.

Denizden esinlenerek hazırlanmış Avva deniz esintisi koleksiyonu; dijital balık baskılı, sörfçü yaka ya da ebruli gömlekleri ile seçkin bir imaj çizmenize imkan tanıyor.

Sitemizde yer alan Avva indirimi; en kaliteli ürünleri oldukça ekonomik bir fiyata satın alma şansı tanırken, Avva indirimli ayakkabı koleksiyonuyla da müşterilerine kaliteyi sunuyor.

Avva indirimli aksesuarlar kategorisinde yer alan parfüm, saat ve hediye setleri; sevgilinize ya da partnerinize birbirinden güzel hediyeler almanıza da aracılık ediyor.

Avva indirimli gömlek, mont, pantolon ve çok daha fazlasını bu kategorimizde bulabilir; güncel erkek modasını yakından takip edebilirsiniz.

E-MAIL LISTESINE KAYDOLUN

Her gün binlerce en az %70 indirimli ürünler e-postana gelsin.